Referencje

Robert Szponder

Polecam firmę drzwidesign za jakość drzwi które sprzedaje, kulturę i swobodę sprzedaży, kapitalną usługę montażu i zaufanie jakim obdarza klientów!!!! Takie nieduże manufaktury powinniśmy my lojalni klienci wspierać wypierając tandetne sieciówki, bez wątpienia jeszcze skorzystam przy zakupie kolejnych.

Szymon Bernat

Zamówione przez nas drzwi to drzwi fornirowane. W sumie 11 sztuk. Również do poprzedniego mieszkania robiliśmy drzwi fornirowane w tej firmie. Wyglądają i funkcjonują bez zarzutu. Montaż również bardzo bardzo sprawny. Zdecydowanie godne polecenia.

Beata- Wilanów

Bardzo dziękujemy za profesjonalną, rzetelną i terminową usługę wykonania i montażu drzwi. Załatwianie spraw z Panem Mariuszem było przyjemnością, a efekt końcowy - doskonały. Drzwi są bardzo ładne, świetnie wykonane i dodają uroku naszemu mieszkaniu. Z przyjemnością polecamy firmę drzwidesigne wszystkim klientom!

Iwona i Marcin Gilowie

Do DrzwiDesign trafiliśmy przypadkowo - na Bartyckiej. Pan Mariusz zaopiekował się nami profesjonalnie i nienachalnie. Doradził, objaśnił, przyjechał na pomiar, znowu doradził, zaoferował. My przemyśleliśmy, wybraliśmy, zamówiliśmy, zapłaciliśmy zaliczkę. Później przyjechała ekipa montażystów, pracowali spokojnie, nienerwowo, precyzyjnie i bardzo starannie. Zainstalowali, posprzątali, odebrali zapłatę i pojechali. Niby zwykła historia. Wszystkim życzymy takich zwykłych historii. Rzeczowo, profesjonalnie, sympatycznie i miło. Czego więcej trzeba? Codziennie przechodzimy przez nasze drzwi. Zamykamy, otwieramy, cieszymy się. Niby zwykłe drzwi. Ale ile radości. Pasują, są piękne i dopracowane w każdym szczególe. Dlatego cieszą. Dziękujemy.

BRASZ Polańscy

WSPÓŁPRACĘ z DrzwiDesign opiniować krótko, to oznacza 4xP+P: Profesjonalnie, Perfekcyjnie, Punktulanie, Partnersko + Pragmatycznie. Jeśli dłużej, to mając za wykonawcę=partnera DrzwiDesign osiągasz zamierzony rezultat. Wszelkie ustalenia wprowadzone są w życie z najwyższą dbałością o szczegoły i jakością wykonania. I tu ukłony dla ekipy monterskiej! Z czystym sumieniem warto polecać znajomym. Trochę jednak żałujemy, że produkują jedynie drzwi. Więcej takich skrupulatnych Profesjonalistów na naszym rynku - a obecnie to prawdziwa żadkość. Chcemy poznać więcej takich Fachowców jak DrzwiDesign, aby bezproblemowo i szybko zakończyc remont. Nasze DzrzwiDesign bez wątpienia są jednymi z najgustowniejszych mebli w Naszym domu. Chapeau bas! Czapki z głów!

Konrad Kossan

Polecono mi Pana Mariusza i Jego drzwi, muszę powiedzieć że jestem zachwycony, jakością, obsługą, chłopakami którzy montowali, totalnie wszystko na najwyższym poziomie i bez cwaniactwa.Serdecznie pozdrawiam Pana Mariusza i chłopaków montujących.

Anastazja Kupidura

Jestem fanatykiem jakości, myśląc o przedmiotach i usłudze i od lat nie mogę wyjść z podziwu jak ta firma to robi że jest w stanie zaspokoić moje wymagania, cała oprawa sprzedaży niby zwyczajna a jednak niezwyczajna, jak ktoś już tu napisał po prostu fenomenalna, od początku do końca bez najmniejszego zarzutu, w spokoju, z żartem , uśmiechem, jakość nie do przebicia, pozdrawiam Pana Mariusza, Panów montujących i synów Pana Mariusza którzy zapewne kiedyś przejmą"interes " po tacie.:-)

Joachim Rejman

Drzwi w firmie drzwidesign zamówiłem kolejny raz i jestem pełen podziwu, od lat tak samo wysoka jakosc obslugi, fenomenalni monterzy, produkt jak zawsze genialny bez zarzutu, poraz kolejny pozostawiłem klucze do swojego domu i po powrocie wszystko było zmontowane, posprzątane i w mojej kuchni monterzy zrobili mi herbaté wiedząc že wróciłem z podróžy; takie zachowania powodują že každe zakupione przeze mnie drzwi bédą pochodziły od Pana Mariusza, pozdrawiam Pana Mariusza i chłopaków montujących.

Bogdan

Gorąco polecam drzwi oferowane przez p. Mariusza. Towar pierwsza klasa, właściciel kompetentny i pomocny, a ekipa montująca w pełni profesjonalna. Oby w życiu mieć do czynienia tylko z takimi fachowcami. Bogdan

Agnieszka i Piotr Janusek

Zarówno drzwi, jak i wykonawcy godni polecenia. Zmieniając miejsce zamieszkania z przyjemnością wróciliśmy do tego producenta prawie po 10 latach. Drzwi są solidne, wysokiej jakości, naprawdę bardzo ładne. Nie było najmniejszego problemu z wykonaniem wybranego przez nas wzoru i z doborem koloru. Panowie zamontowali 12 par drzwi w ciągu jednego dnia, nie niszcząc tego co było zrobione w domu i dbając o każdy detal montażu. Wszystko zgodnie z umową. Drzwi super 🙂 . Prawdziwa ozdoba wnętrza. GORĄCO POLECAMY!!!

Robert z ul. Jasiniec w Warszawie

Szanowni Państwo, 8 lat temu zamówiłem u p. Mariusza 12 drzwi. Wszystko zostało dostarczone zgodnie z zamówieniem w najwyższej jakości i zamontowane przez niezwykle miłą ekipę Monterów. Po 8 latach zdecydowałem się na remont i musiałem zmienić kolor jednych drzwi. Zadzwoniłem do p. Mariusza, który po kilku minutach rozmowy, ku mojemu zdziwieniu, skojarzył o które drzwi mi chodzi, przyjął moje nietypowe i upierdliwe zlecenie przemalowania drzwi (demontaż, transport, przemalowanie i ponowny montaż) tak samo jak przed laty, kiedy sprawa dotyczyła wykonania 12 drzwi! Tak jak przed laty wszystko zostało wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i zamontowane przez tą samą profesjonalną ekipę Monterów. To jest NAJWYŻSZY STANDARD OBSŁUGI KLIENTA z jakim zetknąłem się dotychczas. Brawo!!! Wszystkim Państwu gorąco polecam współpracę z firmą Drzwi Design.

Ewa Prugar

Drzwi piękne, nowoczesne i tak różnorodne, że trudno było zdecydować się na konkretny wybór. Na pomoc pospieszył pan Mariusz, który fachowo i cierpliwie doradzał mi barwę i fason. Wykonanie i montaż drzwi rzetelne i terminowe. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej właśnie firmy. Wszystkim gorąco polecam!!!!